Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Doğru iç çamaşırı seçme 

Tarih: 2014-07-21

Güzel bir kıyafet seçmek için saatlerimizi harcıyoruz ve istiyoruz ki bu kıyafetler üzerimizde de çok güzel dursun. Ama onların üzerinizde gerçekten güzel durmasını istiyorsanız işe içeriden başlamanız ve doğru iç çamaşırını seçmeniz gerekli.
Vücut yapınıza ve kıyafetinizin modeline uygun olarak seçtiğiniz iç çamaşırlarıyla daha fit bir vücudunuz varmış izlenimi yaratmanız hiç te zor olmayacak.     
 
Asla çok sıkı külotlar giymeyin sizin bir poponuz daha varmış gibi gösterir. 
Giydiğiniz beyaz olan külot artık grileşmişse, onu değiştirme zamanı gelmiş demektir. veya alalı iki yılı geçiyorsa, külotlarınızı değiştirin.
beyaz çamaşırlar beyaz kıyafetlerin altında bile belli olur. eğer beyaz bir şeyler giyecekseniz, külot olarak sadece ten rengi olanları seçmelisiniz.
 
düşük belli pantolonlardan vazgeçemiyorsanız bol miktarda düşük belli külot almanızda fayda var. Düşük belli külotlar giyerseniz pantolonlarınızın belinden görünmez. Unutma ki, pantolonundan fırlayan iç çamaşırları ne seksi ne de havalı görünür.  ayrıca kendinizi daha seksi hissetmenizi sağlar.
Giysinizinizin içine takım iç çamaşırı giymek zorunda değilsiniz. Farklı renkler tercih edebilirsiniz.
takım iç çamaşırı alacaksanız, külotlarından iki tane alınız. Ne de olsa külotlar sütyenlerden daha sık yıkanır. 
 
Vücudunuza tam oturan, dikişsiz ve ince kumaştan şort külotları tercih ederek elbisenizin dışından belli olmamasını sağlar ve elbisenizin havasının bozulmasını engelleyebilirsiniz.
 
Dar kesim jean pantolon giydiğinizde poponuzun düzgün görünmesi için tek alternatifiniz bedeninize uygun bir g-sting giymelisiniz. 
 
Mini etek giymek havalı olduğu kadar da risklidir aynı zamanda. kendinizi daha rahat hissetmek için tüm poponuzu kaplayan şort külotlar tercih etmelisiniz.
eteğinizle aynı renk şort külot giymeniz mükemmel olur. 
 
Özellikle sütyenlerinizi asarak değil sererek kurutun. Böylece şekillerinin bozulmasını önlemiş olursunuz.
Naylonlu çamaşırlarınızı, çamaşır makinesinde yıkayacaksanız hassas ayarda yıkamalısınız yada soğuk suda olmasına dikkat etmelisiniz. sıcak su naylonun elastikiyetini bozar.
 
Sütyen gibi narin iç çamaşırlarınızı elde ve ılık suda yıkamalısınız. Narin çamaşırlarınızı deterjan yerine şampuan kullanmanızı öneririz.
doğru iç çamaşırı