Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Mini Alışveriş Sepeti

Sepet Boş

Ürünleri bul

Aksesuar

En Çok Satanlar

Erotik Gecelik Takım

Erotik Gecelik Takım

Fiyatı ( KDV dahil ) : 29.00TL
Erotik Gecelik Takım

Erotik Gecelik Takım

Fiyatı ( KDV dahil ) : 33.00TL
Thermal Erkek Tayt

Thermal Erkek Tayt

-32%
Fiyatı ( KDV dahil ) : 19.00TL
Liste Fiyatı: 28.00TL
indirim bilgisi
İndirim
Fiyatı ( KDV dahil ) : 19.00TL
Liste Fiyatı: 28.00TL
İndirim: 9.00TL (32.14%)

Yeni Ürünler

Erotik Yılbaşı Kostüm

Erotik Yılbaşı Kostüm

Fiyatı ( KDV dahil ) : 92.00TL
Erotik Yılbaşı Kostüm

Erotik Yılbaşı Kostüm

Fiyatı ( KDV dahil ) : 80.00TL
Erotik Vücut Çorabı

Erotik Vücut Çorabı

Fiyatı ( KDV dahil ) : 33.00TL

Mayo Seçimi Mayo Seçimi

 
BURCUNA GÖRE MAYONU SEÇ
 
Karakteristik özelliklerimizi ortaya koyan burçlar, günümüzde o kadar popüler hale geldi ki artık insanlar burçlarına bakmadan hiçbir şey yapamaz duruma geldi. Diyetten hediye seçimine kadar herşey burç seçimine göre gerçekleşiyor. Burçlarımız giyim tercihlerimizi bile etkiliyor. Peki tam da deniz mevsimi başlamışken ve siz onlarca seçenek arasından hangi mayoyla plajlarda arz-ı endam edeceğinizi düşünürken burçlara göre önerilerimize bakmaya ne dersiniz? 
 
KOÇ: ıdeal renkleri: Alev kırmızısı, parlak kırmızılar Girdiği her ortamda enerjisiyle dikkat çeken Koç kadını canlı, hareketli ve renkli kişiliğiyle tanınır. ılgi odağı olmaya alıştığından genellikle parlak ve canlı renkleri tercih eder. Bu renkler enerjisini ve iddialı karakterini en iyi şekilde yansıtır. Giyimine ve güzelliğine özen gösteren Koç, alışverişe son derece düşkün ve bu konuda oldukça bonkördür. 
 
BOĞA: ıdeal renkleri: Açık pembe, açık yeşil, uçuk mavi, krem Tam bir keyif burcu olan Boğa, daha çok yemeye içmeye, gezmeye para harcayan bir burç olarak tanınsa da güzel olan her şeye sahip olmak ister. Bu istek, zor beğenen Boğa kadınının beğendiği ürüne yüklü paralar harcamasına neden olur. Giyiminde konfor onun için önemlidir. Abartıyı, cafcafı sevmez. Alışverişte kalitesine inandığı markaları tercih eder. 
 
İKİZLER: ıdeal renkleri: Mavinin tüm tonları, turkuvaz Kendine has çekiciliğiyle farkını hissettiren ıkizler kadını daima beğenilmek ister. Okumayı, araştırmayı sevdiğinden her konuda az da olsa bilgisi vardır. Bu yüzden son derece bilinçli bir müşteridir. Hareketli yapısı, giyim tarzını da etkiler. Genellikle spor ve rahat seçimleri tercih etse de bu burcun en belirgin özelliği olan çift karakterlik onu giyim konusunda da değişken yapar. ıkizler kadınının seçimi iddialı aksesuarlarla süslenmiş rahat kalıplı bir bikini olacaktır. 
 
YENGEÇ: ıdeal renkleri: Beyaz, gümüş, uçuk gri, violet Yengeç burcunun bir diğer adı 'yuva burcu'dur. Nazik, sakin, çekingen olan bu burç kadını gösterişi sevmez. Duygusal ve romantik karakterine yakışan şekilde sade giyinir. Açık ve pastel renkli bikiniler ve bu bikinilere dantel gibi romantik süslemelerle katılmış detaylar Yengeç kadınının beğenisini toplayacaktır. 
 
ASLAN: ıdeal renkleri: Lame, dore Lükse ve zevkine son derece düşkün olan Aslan kadını, kendine olan güveninden dolayı giyim kuşamında cesur seçimler yapar. Parıltıyı ve cafcafı sevdiğinden taşlarla süslü dikkat çekici ürünler onlar için idealdir. Aksesuara büyük önem veren Aslan kadını seçtiği bikiniyi takılarla süslemek isteyecektir. 
 
BAŞAK: ıdeal renkleri: Limon sarısı, açık sarı, orta koyulukta mavi Çalışkanlığıyla tanınan Başak kadını, herşeyin en iyisini, en kalitesini ister. Bu nedenle çok zor beğenir. Çarşıya çıkıp rastgele bir şey satın almaz. Oldukça zevkli olan Başak kadını renk uyumu konusunda ise eşsizdir. Bikini ve mayosunu tamamlayacak plaj kıyafeti onu mutlu edecektir. Sade kıyafetlerden hoşlanan Başak için hijyen konusu önemlidir. Bu yüzden seçtiği ürünün güzelliğinin yanı sıra kullanılan kumaşın kalitesine de dikkat eder. 
 
TERAZİ: ıdeal renkleri: Pembenin bütün tonları, uçuk yeşil, pastel tonlar Terazi kadını, zarif, hareketleri yumuşak, uyumlu ve çekici bir karakterdir. Göze hitap eden her şeye düşkündür. Sade, pastel renkli kumaşları tercih etse de; bu kumaşlara farklılık katan sıra dışı ayrıntılar onlar için önemlidir. Her konuda ahengi seven Terazi kadını, bikinisiyle uyum saglayacak plaj kıyafetini mutlaka satın almak ister. Tabi hangisini alacağına karar verebilirse... Çünkü Terazi kadının en kötü özelliği kararsız olmasıdır. 
 
AKREP: ıdeal renkleri: Siyah, kırmızı, bordo Bir mekana girdiğinde bakışları üzerine çeviren bir cazibeye sahiptir Akrep kadını. Son derece cüretkar giyinebilir. Kolay kolay kimsenin almaya cesaret edemeyeceği koleksiyon parçaları onların ilk seçtikleri arasındadır. Yaşamın her alaninda tutkulu olan Akrep, bu cesaretini plajlarda da yansıtır. Lüks ve gösterişi seven Akrep için yazın modası olan seksi mayolar plaj alışverişinde vazgeçilmez bir seçenek olacaktır. 
 
YAY: ıdeal renkleri: Turkuvaz, mor Yay kadını sakin görünüşünün altında çılgın bir ruh saklar. Kendini farklı ve gündelik hayattan uzaklaştıracak her türlü deneyime açıktır. Doğasındaki özgürlük arzusu onu, maceraya ve denenmemişi denemeye yönlendirir. Doğaya olan düşkünlükleri nedeniyle çiçek motiflerini sever. Seyahate uygun kullanışlı ürünler bu burç kadının alışverişte tercihi olacaktır. 
 
OĞLAK: ıdeal renkleri: Nefti, kahve, koyu kurşuni Genellikle minyon hatlara sahip olan Oğlak kadınının doğal bir zarafeti vardır. Vücutları hoş ve biçimlidir. Giydiğini iyi taşır. şık ama rahat ürünleri tercih eder. Alışkanlıklarına bağlıdır. Gösterişten hoşlanmaz. 'Ucuz mal alacak kadar zengin değilim' sözü Oğlak kadınının alışveriş alışkalığını anlatir. Mayo ve bikini seçiminde de düz renk, sade modellerden hoşlanan bu burç kadını giyiminde daima kaliteyi tercih eder. 
 
KOVA: ıdeal renkleri: Karışık renk ve tonlar, turkuaz, gece mavisi Kova kadını, karizmatik ve egzantirik kişiliğiyle tanınır. Hayli güzel ve çekicidir. Çok akıllı olan Kova kadının farklı bir ışığı vardır. Giyinişi ve görünüşü ilginçtir. Kıyafet seçiminde çılgınlık yapabilir. Yenilik ve değişikliklere açık olduğu için özgün ve orjinal parçalardan hoşlanır. Özel tasarım ürünler, iddialı desenler Kova kadınının mayo seçiminde tercih sebebi olacaktır. 
 
BALIK: ıdeal renkleri: Orta tonda yeşil, deniz mavisi, bebe mavisi, gümüş, grimsi beyaz Düşler burcu olarak tanınan hassas ve şefkatli Balık kadınının, alacalı ve güzel şeylere zaafı vardır. ıyi giyinmeyi sever. Kıyafet seçiminde Balık için asıl önemli olan şıklık değil süstür. Renkli, ışıltılı, pırıltılı şeyler ona zevk verir. Değerli taşlara, mücevherlere düşkündür. Yarı değerli taşlarla süslü aksesuarlar dikkatini çeker. Dokunmayı seven Balık, saten hissi veren yarı parlak mayo kumaşlarıyla kendini iyi hisseder.
 
MAYO SEÇMENİN 5 ALTIN KURALI
 
1-) Kusurlarınızı dert etmeyip, hoş taraflarınızı vurgulayın. 
2-) 2 beden arasındaysanız, büyük olanı tercih edin. 
3-) Emprime desenleri tercih edin, kusurları muhteşem kamufle eder. Desen ve motif sevmiyorsanız, siyah ve koyu mavi tonlarından şaşmayın: sonuç her zaman süperdir! 
4-) Üşenmeden pek çok model deneyin; yakışmayacağını düşündüğünüz bir model üzerinizde çok hoş durabilir. 
5-) Mayo denerken hareket ederek mayoyu inceleyin.
 
İRİ KALÇA VE KALIN BACAKLAR
 
Bacak oyuğu V biçiminde kesimli modelleri
Kalçalarınızı iyice saran modelleri
Dikkati yukarıya çekmek için üst kısmında hareket ve detaylar olan (geniş dekolte, değişik sırt kesimi vb) modelleri 
Üstte açık tondan başlayıp aşağıya doğru koyulaşan degrade modelleri 
Gevşemeyen dokudaki kumaştan dikilmiş modelleri
Pano veya her tarafı küçük desenli modelleri
Vücudu sıkı kavrayan, toparlayan modelleri
Bacakların üst kısmını örten etekli modelleri
SEÇİN
 
Kemerli modellerden
Bacak oyuğu az ve aşağıda duran modellerden
Bacak oyuğu çok yüksek kesimli modellerden
Yatay çizgili modellerden
Çok dökümlü, ince kumaşlardan ve dublesiz modellerden
Parlak kumaştan yapılmış modellerden.
KAÇININ
 
KÜÇÜK GÖĞÜSLER
 
Dolgulu, balenli, kabarık göğüslü modelleri 
Dökümlü, şifon kumaştan yapılmış modelleri 
Drapeli, çapraz askılı modelleri 
Özellikle göğüs bölgesinde çarpıcı parlak renkli modelleri.
SEÇİN
 
Atletik modellerden 
Göğüs kısmı hareketsiz, düz straples modellerden 
Çok az veya çok geniş göğüs dekolteli modellerden
KAÇININ
 
KÜÇÜK GÖĞÜSLER
 
Streç ve sıkı kumaştan yapılmış modelleri 
Ayarlanabilir ve geniş askılı modelleri 
Üst kısmı tek renk, belden aşağısı daha renkli ve detaylı modelleri 
Sırtı fazla açık olmayan ve göğüsleri arkadan destekleyen modelleri
SEÇİN
 
Sırtı derin v kesimli modellerden 
% 100 pamuklu modellerden 
Spagetti (ince) askılı modellerden 
Büyük çiçek desenli modellerden.
KAÇININ
 
KALIN BEL
 
Bele tam oturan modelleri 
Kemerli modelleri 
Hareketli, canlı desenli modelleri 
Diyagonal çizgili modelleri 
Bel kısmında daha koyu tonlar kullanılmış modelleri 
Beli ajurlu, hareketli, kafes dekolteli modelleri
SEÇİN
 
Çok iddialı ve açık modellerden 
Yüksek belli modellerden.
KAÇININ
 
BÜYÜK KARIN
 
Panolu modelleri 
Belden oturmuş etekli modelleri 
Dikey çizgili modelleri 
Göğüs kısmında veya sırtta hareket ve detaylar olan modelleri 
Çok renkli desenler olan modelleri 
Bacak oyuğu yüksek kesimli modelleri
SEÇİN
 
Askısız ve sütyensiz modellerden 
şortlu modellerden 
Bacak oyuğu az ve dar olan modellerden 
Kemerli modellerden 
Karın kısmı detaylı modellerden 
ıki renkli özellikle alt kısmı daha açık renk modellerden
KAÇININ
 
KISA BACAK BOYU
Bacak oyuğu çok yüksek kesimli modelleri 
Bacak oyuğu renkli bantlarla hareketlendirilmiş modelleri 
Dikey çizgili veya dikey çubuklu modelleri
SEÇİN
 
Mini şortlu modellerden 
Bacak oyuğu az ve dar olan modellerden 
Etekli modellerden Yatay çizgili modellerden
KAÇININ
 
 
MAYO BAKIMI
 
Sentetik bir kumaş türü olan mayo kumaşları çok kolay deforme olabilme özelliğine sahiptir. Özellikle çocuklarımız deniz kenarında, kumda oynamayı çok sever. Bundan kaynaklanan doğal sürtünme ve tuzlu su mayoya zarar verir. Özellikle klorlu havuzdan ve deniz suyundan çıktıktan sonra bolca durulamanız gerekir.
 
Gün içinde de direkt güneş altında kurutmak yerine, gölgede rüzgarlı bir yere asabilir veya kurutabilirsiniz. Gün bitiminde mayoların içindeki astar kumaşı olan bölgeyi beyaz sabun yardımı ile temizlemeniz, ılık suda durulamanız, kesinlikle deterjan kullanmamanız gerekmektedir.
 
Çamaşır makinesinde de yıkama yapmamalı sınız. Eger fosforlu renklere sahip bir mayo kullanılıyorsa sadece soğuk suda durulayıp, gerekiyorsa beyaz sabun yardımı ile temizleyebilirsiniz. Bu şekilde uygulama yapmazsanız, ertesi seneye bazı bölgeleri erimiş, renkleri soluk ve lastikleri gevşemiş bir ürün ile baş başa kalırsınız.
 
Mayoya, iyi bir kıyafete gösterilen ilgi kadar özenle bakmalıyız. Mayo hangi marka olursa olsun, eğer gerekli bakım önerilerine dikkat ederseniz, çok uzun yıllar kullanabilir ve tasarruf edebilirsiniz.
 
Mayonuzu, her kullanmadan sonra bir-iki saat içinde elde, soğuk suda ve yumuşak bir sabunla yıkayın. Güneş yağları, havuzlardaki klor gibi kimyasal maddeler ve tuzlu su, mayonun esnek yapısına ve kumaşına zarar verir. Bu yüzden, mayonuzu mümkün olduğu kadar çabuk yıkamanız gerekiyor. Mayonun suya basılması, çamaşır makinesinde yıkanması, kurutma makinesinde kurutulması ve ıslakken başka giysilerle yıkanması tavsiye edilmiyor.
 
Mayonuzu sıkmadan kurumaya bırakın. Güneş ışığı, kumaş renginin solmasına neden olacağından, mayonuzu uzun süre güneşte bırakmayın. Sıcak su mayolara zarar verir. Bu nedenle mayonuzu sıcak su havuzlarında ve kaplıcalarda kullanmayın.
«1»

Yeni Ürünler

Erotik Yılbaşı Kostüm

Erotik Yılbaşı Kostüm

Fiyatı ( KDV dahil ) : 92.00TL
Erotik Yılbaşı Kostüm

Erotik Yılbaşı Kostüm

Fiyatı ( KDV dahil ) : 80.00TL
Erotik Vücut Çorabı

Erotik Vücut Çorabı

Fiyatı ( KDV dahil ) : 33.00TL

En Çok Satanlar

Erotik Gecelik Takım

Erotik Gecelik Takım

Fiyatı ( KDV dahil ) : 29.00TL
Erotik Gecelik Takım

Erotik Gecelik Takım

Fiyatı ( KDV dahil ) : 33.00TL
Thermal Erkek Tayt

Thermal Erkek Tayt

-32%
Fiyatı ( KDV dahil ) : 19.00TL
Liste Fiyatı: 28.00TL
indirim bilgisi
İndirim
Fiyatı ( KDV dahil ) : 19.00TL
Liste Fiyatı: 28.00TL
İndirim: 9.00TL (32.14%)