Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Haberler

Doğru iç çamaşırı seçme 

Tarih: 21 Temmuz 2014

Güzel bir kıyafet seçmek için saatlerimizi harcıyoruz ve istiyoruz ki bu kıyafetler üzerimizde de çok güzel dursun. Ama onların üzerinizde gerçekten güzel durmasını istiyorsanız işe içeriden başlamanız ve doğru iç çamaşırını seçmeniz gerekli.
Vücut yapınıza ve kıyafetinizin modeline uygun olarak seçtiğiniz iç çamaşırlarıyla daha fit bir vücudunuz varmış izlenimi yaratmanız hiç te zor olmayacak.     
 
Asla çok sıkı külotlar giymeyin sizin bir poponuz daha varmış gibi gösterir. 
Giydiğiniz beyaz olan külot artık grileşmişse, onu değiştirme zamanı gelmiş demektir. veya alalı iki yılı geçiyorsa, külotlarınızı değiştirin.
beyaz çamaşırlar beyaz kıyafetlerin altında bile belli olur. eğer beyaz bir şeyler giyecekseniz, külot olarak sadece ten rengi olanları seçmelisiniz.
 
düşük belli pantolonlardan vazgeçemiyorsanız bol miktarda düşük belli külot almanızda fayda var. Düşük belli külotlar giyerseniz pantolonlarınızın belinden görünmez. Unutma ki, pantolonundan fırlayan iç çamaşırları ne seksi ne de havalı görünür.  ayrıca kendinizi daha seksi hissetmenizi sağlar.
Giysinizinizin içine takım iç çamaşırı giymek zorunda değilsiniz. Farklı renkler tercih edebilirsiniz.
takım iç çamaşırı alacaksanız, külotlarından iki tane alınız. Ne de olsa külotlar sütyenlerden daha sık yıkanır. 
 
Vücudunuza tam oturan, dikişsiz ve ince kumaştan şort külotları tercih ederek elbisenizin dışından belli olmamasını sağlar ve elbisenizin havasının bozulmasını engelleyebilirsiniz.
 
Dar kesim jean pantolon giydiğinizde poponuzun düzgün görünmesi için tek alternatifiniz bedeninize uygun bir g-sting giymelisiniz. 
 
Mini etek giymek havalı olduğu kadar da risklidir aynı zamanda. kendinizi daha rahat hissetmek için tüm poponuzu kaplayan şort külotlar tercih etmelisiniz.
eteğinizle aynı renk şort külot giymeniz mükemmel olur. 
 
Özellikle sütyenlerinizi asarak değil sererek kurutun. Böylece şekillerinin bozulmasını önlemiş olursunuz.
Naylonlu çamaşırlarınızı, çamaşır makinesinde yıkayacaksanız hassas ayarda yıkamalısınız yada soğuk suda olmasına dikkat etmelisiniz. sıcak su naylonun elastikiyetini bozar.
 
Sütyen gibi narin iç çamaşırlarınızı elde ve ılık suda yıkamalısınız. Narin çamaşırlarınızı deterjan yerine şampuan kullanmanızı öneririz.
doğru iç çamaşırı
 

İç giyim hakkında ilginç bilgiler

Tarih: 19 Temmuz 2014

Her şeyin bir ilki vardır. İç giyim ürünlerinin de bir ilki var.
1913 yılında Mary Phelps Jacop tarafından ilk sütyen kullanıldı ve bu tam olarak şimdiki gibi bir sütyen değil mendilden ibaretti. Mary Phelps Jacop, bildiğiniz mendilleri kurdela yardımıyla bağlayarak göğüslerinin üzerine giymiştir.
İç giyim tarihinde 1928 yılına bir milat diyebiliriz. Bu yıl ilk kez sütyen bedenleri ortaya çıkmıştır.
İlk erkek iç giyim modeli ise 1935 yılında ortaya çıkmış olup kısa ve uzun olmak üzere iki farklı modeli mevcuttu.
Erkekler iç giyim modeli olarak farklı tarzlara sahipler. Her ne kadar bayanlar kadar çok çeşitli iç giyim modelleri olmasa da, erkeklerin %15′si boxter iç çamaşırı kullanıyor, %45′i ise kısa külot giymeyi tercih ediyor. Geriye kalan yüzde nin ne giydiği belli değil.
İç giyim dünyasında ilk iç çamaşırı olarak peştamal şeklinde beli boydan boya komple saran kumaşları gösterebiliriz.
Tanga ilk kez 1980 yılında Brezilya’da ortaya çıktı ve ilk amacı aslında sadece mayo olarak kullanılmasıydı. Ancak 1990′lı yılların başlangıcından itibaren tanga iç giyim modelleri arasında kendine sağlam bir yer edinmiştir.
külotlu çorap ilk kez 1959 yılında tasarlandı. Glen Raven Mills firması tarafından tasarlanan ve piyasaya sunulan külotlu çoraplar sayesinde bayanlar mini etek modasını bir akım şeklinde başlamış ve hızla yayılmıştır.
Evli erkekler bekar erkeklere oranlar 2 kat daha fazla iç giyimlerine dikkat ediyor ve iç çamaşırlarını değiştiriyorlar.
Yeni yıla girerken özellikle bayanlar iç giyim tercihleri ile yeni yılda kendilerine şans getireceğine inanıyorlar.
Her bayan iç giyimine özen gösteriyor kuşkusuz. Ama ülkemizde kırmızı renk iç çamaşırları yılbaşının favori rengi.
iç giyim hakkında ilginç bilgiler

Sütyen takmak zararlı mı ?

Tarih: 18 Temmuz 2014

Sütyenin işlevi örtmek, desteklemek ve kaldırmak ama bunu yaparken sütyen, göğüslere zarar veriyor mu? ünlü kadınlar arasında sütyen giymeme modasının başlaması, bazı kadınların ise gece gündüz sütyen takma alışkanlığı akıllara bu soruyu getiriyor.
 
kamuoyunda bazı kadınlar sütyenin yararlı, bazı kadınlar ise sütyenin zararlı olduğunu savunuyor. Acaba sütyen takmak göğüs sağlığı ve estetiği açısından zararlı mı yoksa yararlı mı? 
 
Uzmanlar sütyen kullanmanın meme sağlığına kesinlikle bir zararı yoktur diyorlar. Aksine normal boyutlarda ve üzerinde göğüslere sahip olan her kadın sütyen kullanmalıdır. Düzenli sütyen kullanımı göğüs sarkmasını geciktiren bir faktördür diyorlar. 
Sütyen gerekliliğinin göğüs boyutu ile bire bir ilişkili olduğu bilinmekte artık. küçük göğüslü kadınların bu anlamda daha rahattırlar. Küçük göğüsler daha hafif olduğundan yer çekiminden daha az etkileniyor ve kolay kolay bozulmuyorlar. Bu anlamda küçük göğüslü kadınlar aslında çok daha şanslı. Çünkü gebelik ve emzirme dönemlerinden sonra dahi bu tip göğüsler daha çabuk toparlanıyor. Bir problem olsa dahi bunu basitçe bir meme protezi yerleştirerek çözebiliyor. oysaki iri göğüslü kadınlar özellikle doğum sonrası küçültme veya dikleştirme gibi daha detaylı operasyonlara ihtiyaç duyabiliyorlar.
 
sütyen kullanılmazsa göğüslerin yer çekimine yenik düşeceği biliniyor. Sütyen kullanımının amaca göre değiştiği günümüzde pek çok kadın sütyeni göğüslerini dik ve dolgun göstermek için kullanıyor ki bu da çoğu zaman anlaşılıyor. Özellikle gece elbisesi, gelinlik gibi özel kıyafetlerde sütyen dolguları çok itici durabiliyor. Bu tür elbiseleri taşımanın en güzel yolu sütyensiz olmak, ancak bunun için  genelde bizim yardımımız gerekiyor. Meme protezi operasyonu yaptıran kadınların ilk yaptığı şey bu sütyenlerle vedalaşmak olmakta. Doğal göğüs boyutu iri olan kadınlar ise bunu saklamak için sütyen kamuflajına başvurabiliyorlar. sütyen seçiminin çok önemli olduğuna dikkat çekilmekte ve sütyenin göğüslerin en iyi dostu olduğu kabul edilmekte. Sütyensiz giyimin moda olsa bile devamlı olarak sütyensiz olmanın doğru olmadığını belirtiliyor. Yerçekimine karşı koymanın ise en etkili yolunun ise düzenli sütyen kullanmak olduğu kabul edilmiş durumda.
sütyen takmak zararlımı

İç giyim markaları

Tarih: 17 Temmuz 2014

İç giyim sektörünün aşırı büyümesi artan talepler bu sektörde büyüklü küçüklü yüzlerce firma üretim yapmakta. Bu denli artan firma sayısı rekabet ve kalite kavramlarını ön plana çıkarmıştır. Lifestil.com olarak firmamız sektörde kendini kanıtlamış üretici firmalarla çalışmaktadır.
İç giyim markaları
Pierre Cardin, Mod Collection, Victoria’s Secret, Erotica, Elawin, Kozalüks, Don Jose, Dagi, Kom, Orkide, New Night, NBB, Le Jardin, Deniz Gülü, Anıl, Yuppi, Dika, Donwear, Anıt, Berrak, Bondy, Maranda, Viola Alba,  New Bride, Diamond
Ev tekstili :
Soley
Spor malzemeleri :
Voit
lifestil iç giyim

Basen eritme hareketi

Tarih: 15 Temmuz 2014

Basenlerinin büyüklüğünden kim kurtulmak istemez. Hele birde tatilde bikini giymeyi istiyorsanız. Üstelik giydiğiniz bikininizin üzerinizde mükemmel durması her kadının hayali.
Hayal ettiğiniz bikini vücuduna kavuşmak için şu basen eritme egzersizlerine hemen başlayın,
İşte, adım adım  hareketler...
Yüz üstü yere uzanın. Önce tek bacağınız için dizinizi bükün ve yerden kaldırabildiğiniz kadar yukarı kaldırıp, yere değmeyecek şekilde geri indirin. Dizinizi kaldırırken nefes verin, indirirken nefes alın. Bu hareketi, her iki bacağınız için de 15 tekrarlı ikişer set olarak yapın.
Üçüncü olarak dizinizi bükmeden, nefes vererek, sağ bacağınızı kaldırabildiğiniz kadar yukarı kaldırın ve yavaşça indirip başlangıç pozisyonuna geri dönün. Aynı hareketi sol bacağınızla da uygulayın. Bu hareketi 25 tekrarlı 3 set halinde yapın.İkinci olarak İki dizinizi beraber bükün. Yerden kaldırabildiğiniz kadar yukarı kaldırıp, yere değmeyecek şekilde geri indirin. Bu hareketi de 15 tekrarlı 2 set olarak yapın.

basen eritme


.

Kombinezon

Tarih: 15 Temmuz 2014

Kombinezon bayanlar tarafından elbiselerin altına giyilen aynı zamanda astar görevi gören ve ayrıca birçok özelliği ve çeşitli ve modelleri olan bir iç giysidir.
Bir elbise giyildiğinde altına giyilmesi hep üstteki elbisenin duruşunun daha iyi göstermesini sağlamaktadır. Bu nedenle işlevsel görevi mükemmeldir.
kombinezonlar eskiden çok fazla kullanılırdı. Kombinezonlar günümüzde çok fazla kullanılmasa da yinede kullanan kişiler bulunmaktadır. Özellikle tesettür giyen bayanlar tarafından kullanılmaktadır. İç çamaşırı sektörleri her yıl kataloglarında kombinezon seçeneklerini de iç çamaşırları seçenekleri arasında sunmaktadır. Kombinezonlar içine giyilecek giysilerin modeline göre modelleri vardır.
 
Kombinezon modelleri değişime uğrayarak bir gecelik türüne dönüşmüştür. Bu tür kombinezon modellerin de renkler ve modeller de sınırlama bulunmamaktadır.
Göğüs kısmı balenli veya balensiz olanları da mevcuttur. Genellikle kısa askılı şekilde olanları çoktur. Bu tür kombinezon modellerinin üretiminde genellikle saten ve ipek kumaş ile birlikte dantel de kullanılmıştır. Kombinezonlar estetik görünümleri açısından da dikkat çekici iç çamaşırıdır. Aslında elbise altına giyilen aynı zamanda görsel güzelliği olan ve estetik de bir havası olan bir astar gecelik türüdür. Kombinezonlar gecelik olarak kullanılabilir. 
Kombinezonlar bol çeşit seçenekleri ile bayanlara hitap etmekle birlikte, hoş görünümleri olduğundan dolayı bayanların dikkatini çeken ve sürekli kullandıkları iç giysilerdir.

Tesettür mayo

Tarih: 14 Temmuz 2014

Tesettür mayo da en son modeller.

tesettür mayo- tesettür-mayo- tesettür-mayo-tesettür-mayo- tesettür-mayo- tesettür mayo- tesettür mayo- tesettür mayo- tesettür mayo- tesettür mayo- tesettür mayo- tesettür mayo- tesettür mayo- tesettür mayo-    

İç giyim modası

Tarih: 14 Temmuz 2014

İç giyim in giyim sektöründeki payı her geçen gün artmakta. Bu artan yüksek oranlar iç giyim üretici firmalarının kar paylarını çekici hale getirmekte yaz ve kış sezonu her yıl iki dönem yeni tasarımlar ve yeni ürünler piyasalara sürülmekte. İç giyimde de moda rüzgarı çok etkili olmakta, iç giyim modası kadınların hayatında önemli bir yer almaktadır. 
Bir çok kadın ihtiyacı olan iç çamaşırlarının yanı sıra moda rüzgarından etkilenip günün modası iç çamaşırlarından birkaç tane gardırobunda bulundurmaktadır.
Ünlü markalar düzenledikleri defilelerle, televizyon kanallarında bayanların ilgisini üzerlerine çekmektedirler. 
ünlü mankenlerin podyumlarda iç çamaşırlarıyla boy göstermeleri lüks iç çamaşırı satan markalar ve ürünlerini kadınlara cezp ettirmektedir.
Yılın belli dönemlerinde ( yazlık- kışlık ) düzenlenen fuarlarda bu görsel şovlarla iç çamaşırları tanıtımı için çok etkin olmaktadır.
İç giyim sektöründe yerli firmalarımız da önemli yerlere gelmiş birçok dış ülkeye ihracat yapmaktadır.
Erkeklerin eşlerine veya sevgililerine hediye olarak iç giyim ürünleri alması iç giyim üreticilerini erkeklerin de ilgisini çekecek reklam kampanyaları yapmalarına yönelmektedirler. 
Ayrıca iç giyim satın alırken utangaç olan erkekler çareyi online alış veriş yapabilecekleri internet mağazalarında bulmaktadırlar. Bu tür iç giyim ürünlerini satan internet siteleri müşterilerine çok cazip fiyatlarla bol çeşit imkanı sunarken güvenli alış veriş yapmanın da keyfini yaşatırlar. Evinizde yada ofisinizde çayını yudumlarken yerinden kalkmadan, mağaza mağaza dolaşmadan, para ödeme kuyruklarında beklemeden yapılan bir alış veriş tüm insanlara cazip gelmektedir. Binlerce ürünü aynı anda, evinin konfor ve rahatlığında seçerek alış veriş yapan bir kimse; daha çok ürüne çok ucuz fiyata ulaşmanın keyfini tadacak ve çevresindekilerden utanmayacaktır. Online alış veriş siteleri utangaç insanlar için mükemmel bir imkandır.
 

Siyah İç Giyim 

Tarih: 14 Temmuz 2014

Siyah iç çamaşırı tercih eden bayanlar  güçlü, bireyci ve kendine güvenen kişiliğe sahiptirler.
Siyah renk güçlü ve ateşli olmanın ifadesidir.. Erotik iç çamaşırlarında siyah renk çok kullanılmıştır. Özellikle saten ve dantelin de birlikteliğiyle gecelikler mükemmel erotik gecelikler olmaktadır. Siyah renk jartiyerde de asaletini ve çekiciliğinin üstünlüğünü korumaktadır.
Bu nedenle iç giyim sektörünün en fazla kullandığı renk hiç kuşkusuz siyah renktir. Siyah renk ayrıca hem vücut hatlarında bulunan kusurların gizlenmesini sağlamakta hem de yüksek enerjisi nedeni ile tercih edilmektedir. Siyah renk her zaman asaleti simgeler. Siyah iç çamaşırı giyen kişinin asaletinin yanı sıra yüksek bir tutkuya sahip olduğunu ve gücünü de göstermektedir. Siyah iç çamaşırı anlamı bu nedenle çok beğenilir ve hediye olarak alınan iç çamaşırları genelde siyah seçilir. Siyah iç çamaşırı modelleri pek çok marka tarafından üretildiği için ayrıca çok fazla seçenek sunması nedeni ile satın alan kişiye kolay karar verme imkanı sunmaktadır.
«1 2 3 4 5 6 7 8» 1 .SAYFATOPLAM 8 SAYFA